Grafik zajęć ZADZWOŃ

Trening obwodowy

Cross trening

Treningi są odpowiednie dla obydwu płci i każdej grupy wiekowej. Są idealne dla fanów fitnessu. Podczas zajęć wykorzystujemy ciężarki, kettlebells , TRX, gumowe taśmy, liny, piłki, worki power bag i oczywiście sztangi. Wszechstronne ćwiczenia w systemie cross treningu modelują sylwetkę i nie obciążają stawów. Forma prowadzonych zajęć łączy trening wzmacniający z aerobowym dzięki czemu pomaga spalać zbędną tkankę tłuszczową, poprawia kondycję ciała oraz znacznie wpływają na poprawę koordynacji ruchowej.

Istota rzeczy sprowadza się do tego: najważniejsze nie jest to, ile podnosisz w siłowni. Prawdziwe znaczenie ma twoja sprawność w uprawianej przez ciebie dyscyplinie, zawodzie czy potrzeby życia codziennego. Szykujesz się do triathlonu, biegów ulicznych i przełajowych, wyprawy na narty, a może jeździsz rowerem po górskich szlakach, chcesz popływać na desce, trenować kitesurfing, a może chcesz zgubić parę kilogramów, bo wybierasz się latem na plażę by pokazać nową sylwetkę.

Gdzie trenujemy?

Zajęcia odbywają się w poniższych lokalizacjach oraz w plenerze. Sprawdź w Grafiku Zajęć kiedy i gdzie odbędzie się Twój trening.

  • COS OPO Cetniewo
    Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo
  • MOKSiR Puck
    aleja Lipowa 3, 84-100 Puck
  • SP Puck im. Mariusza Zaruskiego
    Nowy Świat 12, 84-100 Puck
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i wydarzenia.

Poniżej przedstawiamy najnowsze informacje z działalności Mayo Judo & Fitness Center oraz podopiecznych.

Mayo Judo Fitness Center

Mayo Judo & Fitness Center
ul. Kaszubska 23
84-100 Puck
692 688 050
mayojudo@gmail.com

Dane rejestrowe
NIP 5871715348
Regon 369742796
KRS 723770

Nr rachunku bankowego
Wpłat prosimy dokonywać na rachunek klubu w Banku Millennium
34 1160 2202 0000 0003 6866 2369

Działamy na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo we Władysławowie oraz MOKSiR Puck. Zajęcia Judo, Fitness, Aerobik/pilates, Cross trening

Copyright © 2019 - 2022 Mayo Judo & Fitness Center, projekt i wykonanie pekades

Klub sportowy Mayo Judo & Fitness Center powstał z pasji do judo i fitnessu czyli do zdrowego i aktywnego stylu życia. Nasza wizja to pragnienie wydobywania z ćwiczących tego co najlepsze, by starali się przekraczać własne możliwości, pokonać własne ograniczenia. Prowadzimy zajęcia Judo dla dzieci oraz Judo dla dorosłych, we Władysławowie, Pucku.