Grafik zajęć ZADZWOŃ

Doświadczenie i profesjonalizm

Kadra szkoleniowa

Kadra szkoleniowa Mayo Judo & Fitness Center oprócz uprawnień i wysokich kwalifikacji trenerskich posiada duże doświadczenie oraz kwalifikacje pedagogiczne.

Szkoleniowcy z dużą pokorą podchodzą do tematu szkolenia dzieci i młodzieży, dlatego cały czas  podnoszą swoje umiejętności i kompetencje. Uczestniczymy w różnych szkoleniach, konferencjach i stażach trenerskich w Polsce i za granicą.

Adam Maj

Adam Maj

Moja wizja to pragnienie wydobywania z ćwiczących tego co najlepsze, by starali się przekraczać własne możliwości, pokonać własne ograniczenia. Jestem wychowankiem Wojskowego Klubu Sportowego ” Flota” Gdynia. Byłem członkiem kadry narodowej i olimpijskiej w latach 1989-1992.

Karierę trenerską rozpocząłem w 1993 roku w WKS „Flota” Gdynia. W Polskim Związku Judo w latach 2001-2010 byłem trenerem kadry narodowej juniorek młodszych, trenerem koordynatorem kadr młodzieżowych. W latach 2001-2010 pełniłem również funkcję trenera koordynatora kadry wojewódzkiej w judo w Pomorskiej Federacji Sportu w Gdańsku.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Na tej uczelni ukończyłem również studia podyplomowe o kierunku organizacji i zarządzania sportem otrzymując tytuł menedżera sportu. W 2008 roku obroniłem pracą doktorską otrzymując stopień naukowy doktora nauk o kulturze fizycznej. Od 2009 roku jestem uczestnikiem Akademii Trenerskiej w Warszawie. W latach 2010-2013 – Trener Główny Kadr Narodowych Kobiet i Mężczyzn w Polskim Związku Judo. Olimpijczyk (trener) – Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012.

Jestem trenerem klasy mistrzowskiej w judo, posiadam 6 dan w judo

Małgorzata Maj

Małgorzata Maj

fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem.. Absolwentka Studium Medycznego w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zajęcia z aerobiku i pilates prowadzi od ponad dwudziestu lat. Profesjonalistka, zawsze przygotowana i uśmiechnięta.

Bożena Hinca

Bożena Hinca

od 1993 roku związana z judo. Zawodniczka WKS „Flota” Gdynia. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trenerka od 2003 roku oraz Sędzia Judo Związkowy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i wydarzenia.

Poniżej przedstawiamy najnowsze informacje z działalności Mayo Judo & Fitness Center oraz podopiecznych.

Mayo Judo Fitness Center

Mayo Judo & Fitness Center
ul. Kaszubska 23
84-100 Puck
692 688 050
mayojudo@gmail.com

Dane rejestrowe
NIP 5871715348
Regon 369742796
KRS 723770

Nr rachunku bankowego
Wpłat prosimy dokonywać na rachunek klubu w Banku Millennium
34 1160 2202 0000 0003 6866 2369

Działamy na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo we Władysławowie oraz MOKSiR Puck. Zajęcia Judo, Fitness, Aerobik/pilates, Cross trening

Copyright © 2019 - 2022 Mayo Judo & Fitness Center, projekt i wykonanie pekades

Klub sportowy Mayo Judo & Fitness Center powstał z pasji do judo i fitnessu czyli do zdrowego i aktywnego stylu życia. Nasza wizja to pragnienie wydobywania z ćwiczących tego co najlepsze, by starali się przekraczać własne możliwości, pokonać własne ograniczenia. Prowadzimy zajęcia Judo dla dzieci oraz Judo dla dorosłych, we Władysławowie, Pucku.